Klub R51 plus

Klub R51 plus

Klub, který  již svým názvem naznačuje, pro jakou věkovou kategorii byl vytvořen. Tedy pro všechny, kteří již dosáhli „zralého“ věku, děti mají odrostlé a tudíž mají možnost se opět věnovat svým zájmům, případně nacházet nové koníčky a aktivity.

Ale věk v Klubu určitě není limitující, takže přístup má samozřejmě i mladší generace. V názvu je také zkratkou obsažena adresa, kde se naše setkání konají: v Riegrově 51, v Českých Budějovicích. Na Klub můžete přijít každé první úterý v měsíci od 17:30 hod. vyjma letních prázdnin.

 

Více informací   Fotogalerie   Proběhlá setkání

 

 
Klub seniorů KC Máj

Klub seniorů KC Máj

V Klubu seniorů KC Máj 

pořádáme setkání každou 1. a 3. středu v měsíci. Mezi oblíbené aktivity patří např. rukodělná dopoledne, tréninky paměti nebo cvičení. Vstup na akce je zdarma.

 

Podívejte se na aktuální program   Fotogalerie   Proběhlá setkání

 

 

Senior Point

Projekt sítě kontaktních center pro seniory - Senior Point - vznikl v roce 2011 na Moravě. Ledax  provozuje Senior Point ve Vile Marii ve Vysokéme Mýtě. Senior Point v Českých Budějovicích je od 1. 1. 2022 uzavřen.

 

V Senior Pointu:

  • najdete komplexní informace z oblastí života, které vás zajímají
  • vám vyškolená obsluha poradí nebo pomůže najít správné informace
  • si můžete vyřídit slevovou kartu Senior Pas
  • máte možnost přečíst si časopisy věnované seniorům
  • máte možnost popovídat si v přátelském prostředí

 

 

 
Ledax ART

Ledax ART

Ruční práce patří k činnostem, které nás baví. Vymýšlíme, tvoříme, děláme si radost. Výrobky prezentujeme pod značkou Ledax ART a jejich prodejem podporujeme dobročinné projekty i seniory samotné.

 

Senioři  pomáhají. 
Dobročinným projektům i sami sobě.

 

Více informací

 
Vila Marie

Vila Marie

Vila Marie, centrum sociálních služeb ve Vysokém Mýtě, je určena zejména pro seniory. V krásných prostorách historické budovy v Komenského ulici najdete kontaktní místo Senior Point, právní poradnu. V rámci dalších služeb organizace Ledax zde najdete pronájem zdravotnických. Ledax zde provozuje i ambulantní službu denní stacionář. 

 

Více informací

 

Pomáháme pečujícím

Jste z Kaplice či jejího okolí a pečujete doma o svého blízkého? Potřebujete poradit, popovídat si, nebo se něco nového dozvědět? Ledax v současné době zahajuje činnost, která je zaměřena na pomoc neformálním pečujícím, tedy pečujícím, kteří doma pečují o svého blízkého. Nabízíme bezplatné poradenství, vzdělávací semináře a přehled dostupných vzdělávacích materiálů a odborné literatury.

 

Více informací

 

Kontaktní údaje

Ledax o.p.s.
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

FacebookInstagram

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun