Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Klub R51 plus

Klub R51 plus

Klub, který  již svým názvem naznačuje, pro jakou věkovou kategorii  byl vytvořen. Tedy pro všechny, kteří  již  dosáhli „zralého“ věku, děti mají odrostlé a tudíž mají možnost se opět věnovat svým zájmům, případně nacházet nové koníčky a aktivity.

Ale věk v Klubu určitě není limitující, takže přístup má samozřejmě i mladší generace. V názvu je také zkratkou obsažena adresa, kde se naše setkání konají: v Riegrově 51, v Českých Budějovicích.  Na Klub můžete přijít každé první úterý v měsíci od 17:30 hod. vyjma letních prázdnin.

 

Více informací   Fotogalerie   Proběhlá setkání

 

 

 

 

 
Klub seniorů KC Máj

Klub seniorů KC Máj

V Klubu seniorů KC Máj pořádáme každou středu zajímavý program už od října 2014. Senioři si mohou vybrat z dopoledních či odpoledních aktivit, vstup na akce je zdarma. Mezi oblíbené aktivity patří např. rukodělná dopoledne, tréninky paměti,  pletení,  přednášky a besedy na různá témata. Seniorky také pomáhají  neonatologickému oddělení českobudějovické nemocnice, kterému předaly více než 100 párů ponožek  pro nedonošená miminka. 

 

Podívejte se na aktuální program   Fotogalerie   Proběhlá setkání

 

 

Senior Point

Projekt sítě kontaktních center pro seniory - Senior Point- vznikl v roce 2011 na Moravě. Dnes má již více než 25 poboček, ve kterých pomohl více než 30 tisícům seniorů. Ledax pro vás otevřel v roce 2015 v Českých Budějovicích hned 2 pobočky a to v Riegrově 51 v Českých Budějovicích, také v Antonína Barcala 40 (Komunitní centrum Máj).

 

V Senior Pointu:

  • najdete komplexní informace z oblastí života, které vás zajímají
  • vám vyškolená obsluha poradí nebo pomůže najít správné informace
  • máte k dispozici počítač s přístupem na internet
  • si můžete vyřídit slevovou kartu Senior Pas
  • máte možnost přečíst si časopisy, věnované seniorům
  • máte možnost popovídat si v přátelském prostředí

 

Více informací

 
Ledax ART

Ledax ART

Ruční práce patří k činnostem, které nás baví. Vymýšlíme, tvoříme, děláme si radost. Výrobky prezentujeme pod značkou Ledax ART a jejich prodejem podporujeme dobročinné projekty i seniory samotné.

 

Senioři  pomáhají. 
Dobročinným projektům i sami sobě.

 

Více informací

 
Vila Marie

Vila Marie

Vila Marie, centrum sociálních služeb ve Vysokém Mýtě, je určena zejména pro seniory. V krásných prostorách historické budovy v Komenského ulici najdete volnočasové aktivity, kontaktní místo Senior Point, právní poradnu, S-KLUB. V rámci dalších služeb organizace Ledax zde najdete půjčovnu kompenzačních pomůcek. Ledax zde provozuje i ambulantní službu denní stacionář. 

 

Více informací

 

Kontaktní údaje

Ledax / Informační a poradenské centrum Ledax
Otakarova 23
České Budějovice

Telefon: 702 008 287
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu