Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
025

Klub R51 plus

Klub, který  již svým názvem naznačuje, pro jakou věkovou kategorii  byl vytvořen. Tedy pro všechny, kteří  již  dosáhli „zralého“ věku, děti mají odrostlé a tudíž mají možnost se opět věnovat svým zájmům, případně nacházet nové koníčky a aktivity.

Ale věk v Klubu určitě není limitující, takže přístup má samozřejmě i mladší generace. V názvu je také zkratkou obsažena adresa, kde se naše setkání konají: v Riegrově 51, v Českých Budějovicích.  Na Klub můžete přijít každé první úterý v měsíci od 17:30 hod. vyjma letních prázdnin.

 

Aktuální pozvánka   Fotogalerie   Proběhlá setkání

 

 

Karta pro členy Klubu R51 plus

Členové Klubu R51 plus mají možnost získat za zvýhodněnou cenu 150 Kč získat klubovou kartu. Díky této kartě můžete čerpat řadu výhod a slev, a to u firema a organizací, ale také na akce pořádané klubem.

Smyslem není  kvantita, ale  kvalita, rozmanitost a hlavně zaměření zapojených služeb, které je směřováno na aktivity sportovní a duševní, na služby preventivního charakteru a samozřejmě nesmíme zapomenout na zábavu a volný čas

Více informací ke klubové kartě

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Ledax / Informační a poradenské centrum Ledax
Otakarova 23
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu