Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Druhé setkání Klubu se neslo v adventním duchu

Druhé setkání Klubu se neslo v adventním duchu

I druhé setkání Klubu R51 plus se velmi vydařilo. „Mám radost, že jsem viděla nejen tváře, které byly už na prvním setkání, ale i nové návštěvníky, kteří se nechali zlákat referencemi i hlavním hostem,“ uvedla Dana Kalistová, ředitelka Kreativní agentury R51, která setkání klubu společně s Ledax o.p.s. organizuje a dodává: „Děkan katedrální farnosti Zdeněk Mareš svým povídáním všechny krásně...

Kromě zmíněného povídání Zdeňka Mareše, rodáka z Boršova na Českobudějovicku, o cestě, která byla završena vysvěcením na kněze od Jana Pavla II., se návštěvníci dozvěděli i zajímavosti ohledně zdravého životního stylu. Výživová poradkyně KONDICE PRO Jindra Marhounová přinesla několik zajímavých tipů nejen pro vánoční hodování, ale i představila přístroj IN-Body, který byl k vyzkoušení.

Účast v klubu je bezplatná.

Program prosincového setkání najdete ZDE

 
Na prvním setkání Klubu R51plus se sešlo 51 + 2 hosté

Na prvním setkání Klubu R51plus se sešlo 51 + 2 hosté

Velmi pohodová atmosféra provázela první setkání nového Klubu R51 plus. Příjemným překvapením byla vysoká účast, která snad i do budoucna naznačuje, že klub podobného typu je žádaným a potřebným. Hlavní hosté, Dana a Hanka Verzichovy, svým poutavým vyprávěním o cestování po Jižní Americe zaujaly natolik, že se setkání protáhlo o několik desítek minut.

Pochvalu sklidilo i před - vánoční občerstvení z restaurace City gastro -  možnost objednat si  vánoční cukroví nebo přímo vánoční catering je, zejména pro nás ženy, variantou jak  ušetřit  čas při předvánočním shonu. Přeměna mladé slečny v dámu připravenou na plesovou sezónu v podání Institutu lékařské kosmetiky a nebo malý recept na relaxaci od čarodějky Moigy, byli pak dalším příjemným "střípkem" do  mozaiky našeho pestrého večera.
Organizátora akce, společnost Ledax o.p.s., představila přímo její ředitelka, Ing. Irena Lavická, která popsala možnosti a způsoby, kterými je společnost nápomocna při péči o Vaše blízké v domácím prostředí.

Program prvního setkání najdete ZDE

 

 
V Českých Budějovicích vzniká Klub R51 plus, dveře otevírá každému, koho baví aktivní život

V Českých Budějovicích vzniká Klub R51 plus, dveře otevírá každému, koho baví aktivní život

Splnit si svůj sen, tak to byl důvod, kvůli kterému se vydala Hana Verzichová se svou dcerou, herečkou Danou, jen s batohem na zádech na šest týdnů do Jižní Ameriky. O své zážitky se podělí s návštěvníky vznikajícího Klubu R 51 plus už 5. listopadu 2013 v Riegrově 51 v Českých Budějovicích.

 A rozhodně nebudou chybět ani další zajímaví hosté. S nápadem nabídnout možnost vzájemného setkávání každému, koho baví život, přišla českobudějovická společnost Ledax o.p.s, která se věnuje především péči o seniory.

„Záměrně jsme zvolili do názvu 51 plus, protože to je věk, kdy už naše děti odrostly a my máme možnost věnovat se dalším zájmům. Nabídka takových aktivit pro tuto generaci ovšem zatím chyběla,“ vysvětluje Irena Lavická, ředitelka Ledaxu. Každé první úterý v měsíci je proto přichystán zajímavý program. „Tentokrát jsme pozvali, do pomyslné rubriky Nikdy není pozdě, zástupce budějovického Institutu lékařské kosmetiky, ředitelka společnosti Ledax Irena Lavická zase poradí, co dělat, abychom o své blízké mohli pečovat v domácím prostředí a připravena je i netradiční ochutnávka vánočního menu,“ prozrazuje Dana Kalistová, z Kreativní agentury R51, která se na přípravě celé akce podílí.

Vstup na setkání v Klubu R51 plus je bezplatný.

Startujeme v 18.30 křtem našeho klubového loga a těšíme se na Vás!

Celé znění tiskové zprávy si můžete přečíst  ZDE

Program klubu najdete ZDE

 

Kontaktní údaje

Senior Point Ledax
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun