Ledax - volnočasové a poradenské aktivity / Aktivity / Klub R51 plus / Proběhlá setkání 2013 / V Českých Budějovicích vzniká Klub R51 plus, dveře otevírá každému, koho baví aktivní život
20130918LEDAX (210)

V Českých Budějovicích vzniká Klub R51 plus, dveře otevírá každému, koho baví aktivní život

Splnit si svůj sen, tak to byl důvod, kvůli kterému se vydala Hana Verzichová se svou dcerou, herečkou Danou, jen s batohem na zádech na šest týdnů do Jižní Ameriky. O své zážitky se podělí s návštěvníky vznikajícího Klubu R 51 plus už 5. listopadu 2013 v Riegrově 51 v Českých Budějovicích.

 A rozhodně nebudou chybět ani další zajímaví hosté. S nápadem nabídnout možnost vzájemného setkávání každému, koho baví život, přišla českobudějovická společnost Ledax o.p.s, která se věnuje především péči o seniory.

„Záměrně jsme zvolili do názvu 51 plus, protože to je věk, kdy už naše děti odrostly a my máme možnost věnovat se dalším zájmům. Nabídka takových aktivit pro tuto generaci ovšem zatím chyběla,“ vysvětluje Irena Lavická, ředitelka Ledaxu. Každé první úterý v měsíci je proto přichystán zajímavý program. „Tentokrát jsme pozvali, do pomyslné rubriky Nikdy není pozdě, zástupce budějovického Institutu lékařské kosmetiky, ředitelka společnosti Ledax Irena Lavická zase poradí, co dělat, abychom o své blízké mohli pečovat v domácím prostředí a připravena je i netradiční ochutnávka vánočního menu,“ prozrazuje Dana Kalistová, z Kreativní agentury R51, která se na přípravě celé akce podílí.

Vstup na setkání v Klubu R51 plus je bezplatný.

Startujeme v 18.30 křtem našeho klubového loga a těšíme se na Vás!

Celé znění tiskové zprávy si můžete přečíst  ZDE

Program klubu najdete ZDE

Kontaktní údaje

Ledax o.p.s.
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

FacebookInstagram

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun