Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Ledax - volnočasové a poradenské aktivity / Aktivity / Klub R51 plus / Proběhlá setkání a akce / Přednášky, výlety a workshopy ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou
IMG_2036 kopie

Přednášky, výlety a workshopy ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou

Nedávno uskutečněný výlet, který započal spolupráci Klubu R51 plus se Zemědělskou fakultou Jihočeské univerzity, konkrétně s Katedrou biologických disciplín, má další pokračování. V rámci projektu celoživotního vzdělávání totiž vznikla spolupráce, která nabízí seniorům nejen možnost účasti na výletech, ale i na zajímavých přednáškách a workshopech. Nicméně, protože jde o projekt celoživotního vzdělávání a přiblížení akademického světa tomu neakademickému :-), jsou zváni všichni, kteří se o daná témata zajímají.

Od 29. 10. do 3.12. se tak můžete těšit na zajímavé čtvrteční  podvečery, které začínají v  Českých Budějovicích, v Riegrově 51, v Galerii (přednáškové místnosti) vždy od 16 hod. Dozvíte se nejen zajímavosti z živočišné a rostlinné říše, ale i zážitky a zajímavosti z cest. Podrobný program najdete v letáku níže.

Těšíme se na Vás!

Více o Klubu ZDE
Připojit se k nám můžete i na facebooku

Kontaktní údaje

Senior Point Ledax
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun