Prosinec v Klubu seniorů

Prosinec v Klubu seniorů

I v prosinci jsme pro Vás připravili zajímavý program. Najdete nás každou středu v Klubu seniorů, dopoledne od 9 do 12 hod., odpoledne od 13 do 16 hod. Můžete si s námi vyzkoušet trénink paměti, zrelaxovat při společenských hrách, dozvědět se něco nového v bylinářské poradě nebo se přijít vánočně naladit. :-) Těšíme se na Vás!

 
Listopad v Klubu seniorů

Listopad v Klubu seniorů

Společnost Ledax o.p.s. se od října letošního roku podílí také na programu Komunitního centra, které je nově otevřeno na českobudějovickém sídlišti Máj. V místním Klubu seniorů nabízí zajímavý program každou středu dopoledne od 9 do 12 hodin a od listopadu nově i odpoledne od 13 do 16 hodin.

Poslední říjnovou středu -  tedy 29.10. 2014  nás  ještě čeká  dopoledne s názvem: „I ve stáří je čas na prevenci…“ Mgr. Lenka Šedová PhD. nás seznámí s činností a nabídkou Centra prevence civilizačních chorob při Zdravotně- sociální fakultě ČB a kromě toho bude návštěvníkům měřit krevní tlak, cholesterol a hladinu cukru v krvi.

Těšíme se na Vás!

Program na listopad viz níže.

 
Říjen v Klubu seniorů

Říjen v Klubu seniorů

Říjnem zahájíme aktivity v Komunitním centru na sídlišti Máj, konkrétně přímo v Klubu seniorů. Každou středu dopoledne se můžete těšit na zajímavé programy. A čím to všechno začne :-)?

Slušností bývá se představit, proto Vám první říinovou středu představíme naše služby a program v KC Máj. Myslíme i na prevenci - promítneme Vám film Šmejdi a zástupci Krajského ředitelství Policie ČR Vás poučí jak nenaletět podvodníkům. Prevenci se budeme věnovat i po zdravotní stránce- Mgr. Lenka Šedová PhD. Vás seznámí s činností a nabídkou Centra prevence civilizačních chorob při Zdravotně - sociální fakultě ČB.

Více najdete v programu ZDE
 

 
Ledax na Dni otevřených dveří Komunitního centra Máj

Ledax na Dni otevřených dveří Komunitního centra Máj

Zveme vás na Den otevřených dveří Komunitního centra Máj, který se bude konat v sobotu 27.09. 2014 od 13 do 18 hod. Přijďte si k nám změřit krevní tlak nebo se informovat na naše služby přímo do Klubu důchodců, který je rovněž součástí nové budovy Komunitního centra.

V Klubu se budou konat pravidelné aktivity na různá seniorská témata na kterých se bude podílet nejen společnost Ledax o.p.s., ale i Magistrát města České Budějovice (odbor sociálních věcí - kluby důchodců) a Městská organizace Svazu důchodců ČR České Budějovice. Těšíme se na vás!

Podrobnější informace najdete na přiloženém letáku, rozpis konkrétních aktivit všech zúčasněných organizací najdete  ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Ledax o.p.s.
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

FacebookInstagram

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun