IMG_1790

Září v Klubu seniorů

Prázdniny se překulily rychleji než by si možná mnozí přáli :-) a my se těšíme na společná setkávání. Co vše na Vás v září čeká najdete v programu níže a já bych Vás jen ráda upozornila na několik novinek.

V rámci pletení a háčkování (každou první středu v měsíci)  budeme vyrábět všemožné výrobky z vlny, případně háčkovat vánoční ozdobičky apod., které potom prodáme na benefičním jarmarku či vánočních trzích a ve spolupráci s neziskovou organizací Dialog CB a "OSPODem"  (odbor sociálně právní ochrany dětí) vybereme rodinu - děti, kterým darem  zajistíme třeba obědy ve školní jídelně nebo pomůcky do školy nebo kroužky nebo.....prostě rozhodně něco potřebného. Pokud se Vám náš nápad líbí, přijďte nám pomoci s výrobou! Přebytky vlny vítány!

Další novinkou budou odpoledne se společenskými hrami, které bychom chtěli pojmout trochu jinak než doposud - hrály by se i hry "edukační" - tzn. ty hry, které seniorům třeba názorně ukazují jak se bránit  "šmejdům" a možná nám některé další zajímavé hry zapůjčí přímo majitelka českobudějovické prodejny Labyrint.

Přijďte mezi nás a nebuďte doma sami!

Eva Hejduková

Fotky z aktivit najdete na facebooku Komunitního centra

 

Kontaktní údaje

Ledax o.p.s.
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

FacebookInstagram

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun