Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Co je karta Senior Pas a jak ji získat

Projekt Senior Pas je systém slev v síti jejich poskytovatelů při nákupu zboží a služeb. Projekt vznikl v roce 2010 v Jihomoravském kraji a jeho koordinátorem je obecně prospěšná společnost Sun Drive Communications.

Slevové karty Senior Pas jsou uplatnitelné na celém území České republiky. Celkem je v ČR registrováno cca 230 tisíc držitelů slevových karet (údaje ke konci roku 2016), kteří je mohou uplatnit ve více než 2300 nasmlouvaných zařízeních. V Jihočeském kraji bylo do konce roku 2016 vydáno cca 6 500 Senior Pasů, v okrese České Budějovice pak okolo 1 600 kusů.

 

Se Senior Pasy ušetří hlavně aktivní lidé

Senior Pasy představují možnost, jak ušetřit v mnoha oblastech života a objevit nové a zajímavé způsoby, jak trávit volný čas. Ceny nižší o 5 až 50 %  jsou dostupné jak při nákupu zboží a běžných služeb, tak i při návštěvách divadel, galerií a dalších kulturních institucí. Slevy poskytují i restaurace, uplatní se i při různých volnočasových aktivitách, zájezdech, ve zdravotnictví, lázeňství, wellness, při ubytování, vzdělávání...
Ulehčit rodinnému rozpočtu a přitom se moci pustit do nových či oblíbených aktivit a koníčků mohou díky slevové kartě lidé od 55 let, kdy pro mnohé začínají nejlepší léta jejich života.
Karta má neomezenou platnost a je zdarma.

 

Jak kartu získat?

  • navštivte nás na některém z našich Senior Pointů
  • nebo zavolejte na 725 448 812 
  • můžete také napsat na e-mail: budejovice@seniorpointy.cz 
  • registrujte se online v sekci Registrace na webových stránkách www.seniorpasy.cz
  • pro registraci si můžete vytisknout formulář Žádosi (viz níže), který po vyplnění doručíte na některý ze Senior Pointů

 

              

               Více o Senior Pasech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Ledax / Volnočasové a poradenské aktivity
pro seniory

Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: 702 008 287
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Novinky do mailu