Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Klub R51 plus

Klub R51 plus

Klub, který  již svým názvem naznačuje, pro jakou věkovou kategorii byl vytvořen. Tedy pro všechny, kteří již dosáhli „zralého“ věku, děti mají odrostlé a tudíž mají možnost se opět věnovat svým zájmům, případně nacházet nové koníčky a aktivity.

Ale věk v Klubu určitě není limitující, takže přístup má samozřejmě i mladší generace. V názvu je také zkratkou obsažena adresa, kde se naše setkání konají: v Riegrově 51, v Českých Budějovicích. Na Klub můžete přijít každé první úterý v měsíci od 17:30 hod. vyjma letních prázdnin.

 

Více informací   Fotogalerie   Proběhlá setkání

 

 
Klub seniorů KC Máj

Klub seniorů KC Máj

V Klubu seniorů KC Máj pořádáme každou středu zajímavý program už od října 2014. Senioři si mohou vybrat z dopoledních či odpoledních aktivit, vstup na akce je zdarma. Mezi oblíbené aktivity patří např. rukodělná dopoledne, tréninky paměti, pletení, přednášky a besedy na různá témata. Seniorky také pomáhají neonatologickému oddělení českobudějovické nemocnice, kterému předaly více než 100 párů ponožek pro nedonošená miminka. 

 

Podívejte se na aktuální program   Fotogalerie   Proběhlá setkání

 

 

Senior Point

Projekt sítě kontaktních center pro seniory - Senior Point - vznikl v roce 2011 na Moravě. Dnes má již více než 30 poboček, ve kterých pomohl více než 50 tisícům seniorů. Ledax pro vás otevřel v roce 2015 v Českých Budějovicích pobočku v Riegrově 51. Od září 2017 je otevřen Senior Point také ve Vile Marii ve Vysokém Mýtě.

 

V Senior Pointu:

  • najdete komplexní informace z oblastí života, které vás zajímají
  • vám vyškolená obsluha poradí nebo pomůže najít správné informace
  • si můžete vyřídit slevovou kartu Senior Pas
  • máte možnost přečíst si časopisy věnované seniorům
  • máte možnost popovídat si v přátelském prostředí

 

 

 
Ledax ART

Ledax ART

Ruční práce patří k činnostem, které nás baví. Vymýšlíme, tvoříme, děláme si radost. Výrobky prezentujeme pod značkou Ledax ART a jejich prodejem podporujeme dobročinné projekty i seniory samotné.

 

Senioři  pomáhají. 
Dobročinným projektům i sami sobě.

 

Více informací

 
Vila Marie

Vila Marie

Vila Marie, centrum sociálních služeb ve Vysokém Mýtě, je určena zejména pro seniory. V krásných prostorách historické budovy v Komenského ulici najdete volnočasové aktivity, kontaktní místo Senior Point, právní poradnu, S-KLUB. V rámci dalších služeb organizace Ledax zde najdete půjčovnu kompenzačních pomůcek. Ledax zde provozuje i ambulantní službu denní stacionář. 

 

Více informací

 

Pomáháme pečujícím

Jste z Kaplice či jejího okolí a pečujete doma o svého blízkého? Potřebujete poradit, popovídat si, nebo se něco nového dozvědět? Ledax v současné době zahajuje činnost, která je zaměřena na pomoc neformálním pečujícím, tedy pečujícím, kteří doma pečují o svého blízkého. Nabízíme bezplatné poradenství, vzdělávací semináře a přehled dostupných vzdělávacích materiálů a odborné literatury.

 

Více informací

 

Kontaktní údaje

Senior Point Ledax
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun