WWW.RADEKSTEPAN.CZ

Vila Marie

Vila Marie, centrum sociálních služeb ve Vysokém Mýtě, je určena zejména pro seniory. V krásných prostorách historické budovy v Komenského ulici najdete volnočasové aktivity, kontaktní místo Senior Point, právní poradnu. V rámci dalších služeb organizace Ledax zde najdete půjčovnu kompenzačních pomůcek. Ledax zde provozuje i ambulantní službu denní stacionář. 

Senior Point

Projekt sítě kontaktních center pro seniory - Senior Point - vznikl v roce 2011 na Moravě. V současné době je otevřen Senior Point ve Vysokém Mýtě. 

V Senior Pointu:

  • najdete komplexní informace z oblastí života, které vás zajímají
  • vám vyškolená obsluha poradí nebo pomůže najít správné informace
  • si můžete vyřídit slevovou kartu Senior Pas
  • máte možnost popovídat si v přátelském prostředí

Senior Pas

Projekt Senior Pas je systém slev v síti jejich poskytovatelů při nákupu zboží a služeb. Senior Pasy představují možnost, jak ušetřit v mnoha oblastech života a objevit nové a zajímavé způsoby, jak trávit volný čas.

Právní poradna

Ve Vile Marii ve Vysokém Mýřě probíhá 2x do měsíce bezplatná právní poradna. Poradíme vám např. s tématy zadlužení a exekuce, omezení nebo zbavení svéprávnosti, vše k dědictví a závěti nebo s problematikou reklamací a vrácení zboží. Kontaktujte nás na e-mail: vilamarie@ledax.cz

 

Kontakt


Vila Marie

Komenského 199
566 01 Vysoké Mýto

telefon: 724 009 603
e-mail: vilamarie@ledax.cz

Kontaktní údaje

Ledax o.p.s.
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

FacebookInstagram

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun