Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Seniorské hrátky

DK Slavie Jirsíkova 243/2, České Budějovice

24.9.2019 14:30 - 16:30

Josef Laufer, informace o Senior Pointech a Senior Pasech a další aktivity.

Letos si na Seniorských hrátkách užijete vystoupení Josefa Laufera a Martina Franceho. Poté se seznámíte s kontaktními centry Senior Point, která poskytují sociální poradenství, pomohou s ovládáním moderních technologií, pořádají kroužky rukodělných prací nebo nabízejí možnost společenského setkávání a mnoho jiného. V rámci Senior Pointů, se dozvíte i informace k projektu Senior Pas, který nabízí držitelům slevy a různé další výhody. Nakonec si můžete vyzkoušet měření tlaku, cholesterolu a mnoho dalšího.

Osmdesátiletý šoumen Laufer se jako Don José Pedro Rodriguez de Montagnes de Laufer narodil ve Francii. Jeho otec byl původem Slovák a matka Španělka. Dětství prožil v Anglii a v tehdejším Československu se rodina usídlila až v roce 1947. Pracovat začal ve výzkumném ústavu, ale již během vojenské základní služby začínal hrát ochotnické divadlo. Postupem doby začal pravidelně účinkovat v muzikálech, vyučovat pantomimu na taneční konzervatoři a vystupovat v Československé televizi. V kariéře využívá své jazykové znalosti, když hovoří plynně anglicky, španělsky a německy.

VSTUPNÉ JE ZDARMA

Pro více informací o programu klikněte na leták.

Kontaktní údaje

Senior Point Ledax
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun