Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Informace k provozu volnočasových aktivit v létě

17.6.2020 - 31.8.2020

Jako doposud, budou i nadále omezeny naše pravidelné aktivity...

V Klubu pro seniory v KC Máj začnou aktivity pravidelně až od září 2020. Nadále zůstává omezen i provoz Senior pointu v Otakarově ulici 23 v Českých Budějovicích, který funguje pouze formou telefonických a emailových konzultací. Bezplatná právní poradna proběhne naposled před prázdninami 24. 6. (poslední volné místo na konzultaci je možné rezervovat zde) a pak budeme pokračovat opět každou sudou středu také od září 2020.

Těší nás váš velký zájem o pokračování Klubu R51 a věřte, že i nám chybí naše společná setkání. Pracujeme na plánu podzimních akcí a doufáme, že nám to nic a nikdo nepřekazí. Včas Vás budeme informovat!

Další akce

Informace k provozu volnočasových aktivit26. října 2020

Informace k provozu volnočasových aktivit

Nouzový stav a s ním spojená opatření bohužel zastavila i naše pravidelné volnočasové aktivity a také zrušila všechny jednorázové akce. Co vám můžeme v tyto dny nabídnout? 

Bezplatná právní poradna2. prosince 2020, 09:00

Bezplatná právní poradna

Sociálně - právní poradenství při SeniorPointu v Český Budějovicích je dostupné každou sudou středu na adrese Riegrova 51.

Bezplatná právní poradna16. prosince 2020, 09:00

Bezplatná právní poradna

Sociálně - právní poradenství při SeniorPointu v Český Budějovicích je dostupné každou sudou středu na adrese Riegrova 51.

Kontaktní údaje

Ledax / Informační a poradenské centrum Ledax
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun