Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Ledax - volnočasové a poradenské aktivity / Karta pro členy Klubu R51 plus

Karta pro členy Klubu R51 plus

Členové Klubu R51 plus mají možnost získat za zvýhodněnou cenu 150 Kč získat klubovou kartu. Díky této kartě můžete čerpat řadu výhod a slev, a to u firema a organizací, ale také na akce pořádané klubem.

Smyslem není  kvantita, ale  kvalita, rozmanitost a hlavně zaměření zapojených služeb, které je směřováno na aktivity sportovní a duševní, na služby preventivního charakteru a samozřejmě nesmíme zapomenout na zábavu a volný čas

 

Jak se stát členem?

Členem Klubu R51 plus se stáváte splněním formálních podmínek a oficiální přihláškou. Nemusíte se bát, že byste neobstáli. Členové si mohou zakoupit členskou kartu, která vypadá následovně a vy si můžete vybrat ze dvou barev .

Jaké jsou výhody členství?

  • Přednostní vstup na všechny akce Klubu R51 plus
  • Pokud jsou některé služby zpoplatněné – máte nárok na výhodnější cenu.
  • Bonusem karty je pak možnost čerpání  zajímavých slev.

Slevy  poskytují  firmy a organizace, které se představily na setkání Klubu, ale i další organizace nabízející produkty nebo služby zapadající do níže popsaných sfér. Smyslem není  kvantita, ale  kvalita, rozmanitost a hlavně zaměření zapojených služeb, které je směřováno na aktivity sportovní a duševní, na služby preventivního charakteru a samozřejmě nesmíme zapomenout na zábavu a volný čas.

Seznam partnerů a poskytovaných slev   Členství v Klubu R51 plus   Přihláška

 

 

Jak obdržíte kartu?

Jednoduše. Přijďte na setkání Klubu R 51 plus, které se koná každé první úterý v měsíci od  17.30 hod. do 19.30 hod  v Riegrově 51 v Českých Budějovicích, kde obdržíte kartu i přihlášku. Po zaplacení symbolické částky 150 Kč se stáváte členem Klubu a můžete s okamžitou platností začít využívat klubových výhod. Platnost karty není časově omezena.

Kontakt

Eva Hejduková

vedoucí volnočasových a poradenských služeb Ledax
info@ledaxsenior.cz
tel.: 702 008 287

 

 

Členství v Klubu R51 plus Přihláška

 

Kontaktní údaje

Ledax / Informační a poradenské centrum Ledax
Otakarova 23
České Budějovice

Telefon: 702 008 287
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu