Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
hovory-o-zdravi_mensi

Hovory o zdraví

Pátek 23.2.2018

Webové stránky hovoryozdravi.cz vznikly díky spolupráci mezi Institutem sociálního zdraví na Univerzitě Palackého v Olomouci a Health Experiences Research Group na Univerzitě v Oxfordu.

Dva angličtí lékaři díky své vlastní zkušenosti s nemocí přišli s nápadem, založit webové stránky a získat tak informace o svých vlastních zdravotních problémech od lidí, kteří jimi také trpí.

Česká verze se stejně jako anglická zakládá na rozhovorech s lidmi, kteří prožívají určitý problém související se zdravím. Naleznete zde například i jejich příběhy o tom, jak prožívají stáří.

Hlavním zdrojem informací jsou reálné životní zkušenosti těch, kteří danou situaci nebo nemoc prožívají. Největší předností stránek je možnost sledovat u každého tématu video nebo poslouchat audio nahrávky lidí, kteří hovoří o své životní situaci, nebo o zkušenosti s nemocí.

„Hovoryozdravi.cz“ odpovídají na otázky, na které se třeba bojíte zeptat svého lékaře. Je uklidňující vědět, že kolem mě jsou lidé, kteří procházejí stejnou zkušeností jako já.

Více informací na www.hovoryozdravi.cz

 

 

 

Kontaktní údaje

Senior Point Ledax
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun