Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
Ledax - volnočasové a poradenské aktivity / Novinky / Štěstí s překážkou 2017
stesti_2015_055

Štěstí s překážkou 2017

Pondělí 11.9.2017

Čtvrtý ročník akce s názvem Štěstí s překážkou proběhne v neděli 17. září 2017 na českobudějovickém náměstí Přemysla Otakara II. od 13 hod. Co vše Vám nabídne a proč akce vůbec vznikla?

Základní myšlenkou akce je  "PŘIJÍMEJME ŽIVOT SE VŠEMI JEHO BARVAMI". Organizátorce Aleně Čarvašové se plní její sen. Říká: „Přeji si, aby jako i v předchozích ročnících přišlo co nejvíce lidí a aby společně úplně normálně a tolerantně žili lidé s handicapem i lidé zdraví. Aby pečující osoby přijaly myšlenku, že je dobré si nechat pomoci a že je dobré užívat si života, ne jen táhnout svůj kříž.
Spolu s neziskovými organizacemi připravujeme opět atraktivní program, ve kterém se bude mísit zábava s osvětou. Jsem moc ráda, že jsem díky Štěstí s překážkou měla možnost poznat tolik dobrých lidí, kteří pomáhají a mají srdce otevřená lásce k bližnímu. Potkala jsem je jak v neziskovkách, tak mezi komerčními sponzory. Děkuju jim za to, že jsou na světě a že jsou ochotní podílet se spolu se mnou na Štěstí s překážkou.“

Za Ledax o.p.s. Vás srdečně zveme k našemu stánku, kde bude přichystána atrakce pro děti i informace pro dospělé.

Kontaktní údaje

Senior Point Ledax
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun