Zdroj: Deník/Petr Kala

Žena(y) Českobudějovicka

Pondělí 28.5.2018

Spolek Dialog CB ve spolupráci s MODA Fashion Day(s) slavnostně vyhlašovaly výsledky druhého ročníku výzvy Žena Českobudějovicka. Nominace obdržela pětice obdivuhodných žen. Mezi nominovanými dámami byla i ing. Irena Lavická, ředitelka LEDAX o.p.s. a jednatelka CSS Emausy s.r.o.

Její angažovanost v sociální oblasti dávno přesáhla hranice Jihočeského kraje. V sociálních službách se pohybuje již dlouhou řadu let a své práci dává maximum, stejně tak své rodině a přátelům. Je to skromná dáma, která dokáže být oporou a záchytným bodem jistoty pro každého, kdo potřebuje pomoc nebo radu. Vysoce profesionálně řídí pečovatelskou službu a věnuje se i dalším postupně se rozšiřujícím aktivitám jako jsou domovy pro seniory, domovy se zvláštním režimem, domácí zdravotní a hospicové péči.

Odborná porota se rozhodla pro Zdeňku Kuvikovou, která bojuje za práva lidí s duševním onemocněním. „Byla jsem překvapená, když jsem slyšela svoje jméno,“ odpovídala Zdeňka Kuviková na dotazy Deníku. „Když jsem poslouchala na slavnostním večeru medailonky pěti nominovaných, tak mi nepřišlo, že bych dělala něco výjimečně jiného než ostatní ženy.“
Zdroj: Českobudějovický deník.cz

Kontaktní údaje

Ledax o.p.s.
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

FacebookInstagram

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun