Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
044

O nás

Ledax, mimo jiné, zastřešuje volnočasové, zábavné, poučné, vzdělávací, dobrovolnické i poradenské aktivity pro seniory.

První oficiální aktivitou byl vznik Klubu R51 plus v roce 2013. Jeho návštěvníci se mohou každý měsíc setkat se zajímavými osobnostmi, které si plní své životní cíle, dozvědět se něco nového o službách, které mohou využít v různých životních situacích. Klub seniorů KC Máj je naší další aktivitou (od října 2014). Každou středu pořádáme v komunitním centru na českobudějovickém sídlišti Máj zajímavý program, kdy si senioři mohou vybrat z dopoledních či odpoledních aktivit. Nabídku volnočasových a poradenských služeb uzavírá Senior Point, kam si senioři mohou přijít pro radu, informaci, Senior Pas, využít internet zdarma nebo se zapojit do dobrovolnických programů. V rámci Senior Pointu také funguje bezplatné právní poradenství.

 

 

Služeb Senior Pointu můžete využít od září 2017 i ve Vysokém Mýtě. Od roku 2015 zde funguje také komunitní klub pro seniory a veřejnost S - K L U B, který vznikl s myšlenkou poskytnout seniorům ve vysokomýtském regionu něco navíc - prostor pro realizaci svých koníčků, místo, kde se mohou potkat s vrstevníky, zábavu, ale také odborné informace ze sociální oblasti.

 

Připojte se k nám!

Výroční zprávy

 

 

 

 

 

Kontaktní údaje

Senior Point Ledax
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun