Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím
WWW.RADEKSTEPAN.CZ

Vila Marie

Vila Marie, centrum sociálních služeb ve Vysokém Mýtě, je určena zejména pro seniory. V krásných prostorách historické budovy v Komenského ulici najdete volnočasové aktivity, kontaktní místo Senior Point, právní poradnu, S-KLUB. V rámci dalších služeb organizace Ledax zde najdete půjčovnu kompenzačních pomůcek. Ledax zde provozuje i ambulantní službu denní stacionář. 

Senior Point

Projekt sítě kontaktních center pro seniory - Senior Point - vznikl v roce 2011 na Moravě. Dnes má již více než 25 poboček, ve kterých pomohl více než 30 tisícům seniorů. Ledax otevřel dvě pobočky v roce 2015 v Českých Budějovicích a od září 2017 nový Senior Point ve Vysokém Mýtě. 

V Senior Pointu:

  • najdete komplexní informace z oblastí života, které vás zajímají
  • vám vyškolená obsluha poradí nebo pomůže najít správné informace
  • máte k dispozici počítač s přístupem na internet
  • si můžete vyřídit slevovou kartu Senior Pas
  • máte možnost přečíst si časopisy, věnované seniorům
  • máte možnost popovídat si v přátelském prostředí

Senior Pas

Projekt Senior Pas je systém slev v síti jejich poskytovatelů při nákupu zboží a služeb. Senior Pasy představují možnost, jak ušetřit v mnoha oblastech života a objevit nové a zajímavé způsoby, jak trávit volný čas.

Právní poradna

Ve Vile Marii probíhá 2x do měsíce bezplatná právní poradna. Termíny najdete na našich webových stránkách nebo ve Vysokomýtském zpravodaji. Poradíme vám např. s tématy zadlužení a exekuce, omezení nebo zbavení svéprávnosti, vše k dědictví a závěti nebo s problematikou reklamací a vrácení zboží.

S-KLUB

S - K L U B je komunitní klub pro seniory a veřejnost z Vysokého Mýta a přilehlých okolních obcí. Klub nabízí a poskytuje seniorům něco navíc - prostor pro realizaci svých koníčků, místo, kde se mohou potkat s vrstevníky, zábavu, ale také odborné informace ze sociální oblasti.
S - K L U B se koná ve Vile Marii každý poslední čtvrtek v měsíci vyjma letních prázdnin od 16:00 do 17:30 hodin.

 

Kontakt


Vila Marie

Komenského 199
566 01 Vysoké Mýto

telefon: 724 009 603
e-mail: vilamarie@ledax.cz

Kontaktní údaje

Senior Point Ledax
Riegrova 51
České Budějovice

Telefon: +420 800 221 022
E-mail: info@ledaxsenior.cz

Ochrana soukromí

Novinky do mailu

Vyrobil FT SunFT Sun